Lakovací kabiny

Jsme dodavatelé lakovach kabin AIRTECH, FUTURA pro osobní vozy a nákladní vozy. Všechny od nás dodávané lakovací kabiny jsou sestavovány přesně podle potřeb zákazníka od samotného zaměření, přes návrh řešení (včetně ekonomických podmínek a požadavků), až po zabezpečení veškerého záručního i pozáručního servisu. Nabízíme také dodávku spotřebního materiálu, podle potřeb lakovny a samozřejmostí je poradenská činnost.

Konstrukce lakovací kabiny se skládá ze silných ocelových profilů s modulovými panely. Při umístěny lakovací kabiny, je standardně nutné provádět stavební úpravy z důvodu lepšího aerodynamického proudění uvnitř kabiny, ale v případě, že stavební úpravy nelze provádět, je možné zajistit boční odtah.

Stěny uvnitř lakovací kabiny jsou zcela hladké, aby nedocházelo k usazování prachu a bylo možné provádět čištění. Konstrukce kabiny je dokonale těsná. Celá technologie vyniká dlouhou životností.

Díky recirkulaci je po samotném lakování až 90 % energie vráceno zpět do kabiny a následně využito k sušení naneseného laku.

Dalším příslušenstvím, kterým je možné lakovnu vybavit jsou např. pneumatická podlaha, frekvenční měniče otáček elektromotorů, automatické řízení přetlaků v kabině, dotyková obrazovka ovládání, míchárny barev (slouží pro zásobu barev a podpůrného materiálu pro lakování) nebo zajištění realizace přípravného stání.

Veškeré příslušenství vychází z požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat, provedeme zaměření na místě a vytvoříme návrh včetně cenové kalkulace. Zajišťujeme také veškeré poradenství a servisní činnost.

 

Lakovací kabiny - fotogalerie

Kontaktujte nás

+420 602 750 444

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.